KONTAKT    |    dzwoń: 782066361 lub 782066342

Stwórz swój własny azyl na weekend, czy urlop z dala od hałasu na osiedlu. Postaw swój drewniany domek w otoczeniu natury.

Życie w bloku, czy na osiedlu domów szeregowych często niesie ze sobą wiele wyzwań i ograniczeń. Jeden z najczęstszych problemów, z którym borykasz się, to frustracja związana z hałasem i natłokiem ludzi wokół twojego miejsca mieszkania. Jednak istnieje proste rozwiązanie, które może odmienić twoją perspektywę i zapewnić upragnione spokojne i ciche miejsce do odpoczynku. Czy nadszedł czas, aby drewniany domek stał się faktem, a nie tylko marzeniem? Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu bliżej.

Czy warto ogrzewać drewniany domek promiennikami ciepła?

Drewniany domek to idealne miejsce na spędzenie czasu na łonie natury. Jednakże, aby móc w nim komfortowo mieszkać, należy zadbać o wiele rzeczy. Jednym z najważniejszych aspektów jest odpowiednie ogrzewanie niezależnie od tego, czy jest to dom całoroczny, czy letniskowy. W przypadku drewnianych budynków warto zdecydować się na promienniki podczerwieni.

Drewniany domek bez pozwolenia do 70 m2

Pozwolenia na budowę? Zgłoszenia? 35 m2? 70 m2? Murowany czy drewniany domek? Te pytania nurtują większość osób, które obecnie mierzą się z zamiarem budowy domu. W krótkim artykule postaramy się rozwiać Państwa wątpliwości i wskazać różnice, plusy i minusy każdej z opcji.